Hakkımızda

HEKASAN

Tam 20 yıllık tecrübe sonrası 2020 yılında İzmir’de kurulmuştur. Tıbbi alanda medikal ürünler üretimi alanında yola çıkmış ve kısa süre içerisinde üretim alanını genişleterek Kalıp İmalatı, Kalıp ve Ürün Tasarım ve Geliştirme Hizmetleri, Plastik Enjeksiyon İmalatı ve Aydınlatma Ürünleri gibi alanlarda da faaliyetlerine başladı ve sürdürmekte.

Faaliyet alanlarımızın tamamında geniş ürün yelpazesi, kalite, uygun fiyat ve alanında uzman personellerimiz ve ar-ge ekibimizle üretimlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Vizyonumuz: Sürekli gelişen teknolojiyle birlikte gelişerek, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman esas alan hizmet anlayışıyla, medikal alanda; herkes tarafından erişilebilir hizmet ve en kaliteli tedavi çözümleri sunmak, ürünlerin kullanımını sağlayan hastaların yaşam kalitesini daha da arttırmak. Diğer alanlarda sunduğumuz faaliyetlerimizde ise müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarını doğrudan karşılayabilmektir.

Heka Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

İSTİKRAR

23 yıllık tecrübemizle bir çok alanda müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına durmadan çalışmaya devam ediyoruz.

DAYANIKLILIK

Tüm ürünlerimiz uzman ekibimiz tarafından, tasarlanan ürünümüzün dayanıklılığı için en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılır.

KALİTE

Verdiğimiz tüm hizmetlerde ihtiyacınız olan ürünün kalitesi için tasarımından, üretim sürecine kadar tüm detaylara önem veriyoruz.

TOPTAN ALIMLAR - TASARIM VE ÜRETİM HİZMETLERİ İÇİN

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Toptan alımlar, tasarım süreçleriniz ve üretim süreçleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.